Hakkımızda

Biz kimiz?

Hakkımızda

Firmamız pet beslenme,  pet gıda takviyeleri ve sağlığı ürünlerine odaklanmayı seçerek, sektörde oluşan kaliteli üretim talebini karşılamak adına 2022 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Medikapet Gıda ve Kozmetik Sanayi Dış Ticaret A.Ş. olarak Avrupa’nın önde gelen premiks üreticileri ile ortak çalışmalar ve AR-GE paylaşımları ile minik dostlarımızın , günlük beslenmelerinde ve sağlıklı yaşamaları için yeteri kadar hayvansal protein, vitamin, mineral, ihtiyaçlarını alamadıkları gerçeği ile beslenmeden kaynaklanan oluşabilecek rahatsızlıklarını giderebilmek, rahat ve sağlıklı bir yaşam sunabilmek adına, sindirilebilirlik oranı yüksek organik hammaddeler ile yem katkı maddeleri, premiksler, besin takviyeleri üretmek amacıyla, İstanbul/Beylikdüzü’ünde 4 katlı toplam 2600 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde hizmet veriyoruz.

Sektörümüzde kullanılan son teknoloji ürünü makine parkurumuz ile Likit, Tablet, Kapsül ve Toz Premiks vitamin ayrıca yem katkı maddeleri üretmek için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun şekilde ISO-9001:2015, ISO-14001:2015, ISO-22716:2013, ISO-45001:2018 belgelerine sahip olan işletmemizde, modern ekipman ve profesyonel çalışma ekibimizle, patili dostarımız için Tablet, Kapsül, Likit ve Toz formunda vitamin, mineral, premiks ve besleyici yemler üretmekteyiz.

 

Avrupa pazarını hedefleyen firmamız Avrupa’nın önde gelen üreticileri ile hayvan besleme, ve hayvan sağlığı konusunda AR-GE çalışmalar yapmaktadır, ürünlerimizi Türkiye’de veteriner hekimlerden aldığımız güç ile daha kaliteli yapmayı, hedef ilkemiz olarak kabul etmekteyiz.

Misyonumuz

Sektöründe yenilikçi ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten bir yaklaşımla hareket ederek, kaliteden ve gıda güvenliğinden ödün vermeden siz müşterilerimiz tarafından kabul görmüş bir marka haline getirmek.

Vizyonumuz

Yoğun yaşam temposu içerisinde tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırabilmek için üstün teknoloji ile hijyenik şekilde üretilmiş pet gıda ürünlerini siz müşterilerimize ulaştırabilmek için varız.