Neler Yapıyoruz?

Ürettiğimiz ürün grupları nelerdir?

Macun üretim hattı kapalı sistemlerde üretimi yapılarak özel tarifimizin hem kalite yönünden taviz vermeden üretimi sağlanmakta hem de dış etkenler vasıtası ile meydana gelebilecek çapraz bulaşının önüne geçmemizi
sağlamaktadır.

Aynı zamanda malt macun üretim bandımız birçok kalite ve kategoride malt macun üretim imkanını sağlarken, ürünlerimizin yüksek tüketilebilirlik özelliğini koruyarak tadından ödün vermeden müşterilerimize sunmaktayız.

Sıvı ürünlerimizin hazırlanması, dolumu ve paketlenmesi hijyenik koşullarda gerçekleştirilerek sunulmakta olup ayrıca üretim bandından çıkan ürünler rastlantısal örnekleme yöntemleri ile kontrol ve analizleri gerçekleştirilerek siz müşterilerimize güvenle ürün sunmak fabrikamız tarafından
hedeflenmektedir.

Toz ve tablet ürünlerimizin homojen karışımlarını sağlamak üzere optimum şartlarda yüksek teknoloji kullanılmakta ve rastgele örnekleme yöntemiyle homojenite testleri gerçekleştirilerek doğrulama yapılmaktadır.

Böylece ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından her kullanımda aynı etkiyi
göstermesi güvence altına alınmaktadır.

Fabrikamızda kedi ve köpekler için her geçen gün yeni tariflerle büyüyen ödül maması ürün grubu üretilmektedir. Yüksek teknoloji ve çağın gelişen ödül maması üretim teknikleri ile üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Fabrikamız gelişen teknolij alt yapı ekipman yatırımlarını ödül mamalarının üretimde de kullanmakta vekullanmayı hedeflemektedir. Fabrikamız çiğneme tableti şeklinde ödül mamalarımız üretimi mevcut olmak ile birlikte ar-ge ekibimiz tarafından ürün geliştirme süreçleri devam eden çubuk şeklinde ve krema şeklinde kedi ve köpek ödül ürünlerimiz en kısa sürede siz müşterilerimiz ile buluşturmayı hedeflemekteyiz.